Oznam: Interaktívna Konferencia Mladých Vedcov 2018 – X. ročník, Bratislava

Vážení kolegovia, účastníci a priaznivci Interaktívnej konferencie mladých vedcov, jubilejný X. ročník konferencie prináša viacero noviniek, ktoré ako veríme ešte viac prispejú k propagácii vašich príspevkov.

V rámci samotného slávnostného vyhodnotenia konferencie bude možnosť prezentovať vybrané práce prostredníctvom krátkych prednášok – celkovo bude k dispozícii 8 prednášok (10min+5).

Každý aktívny účastník v prípade preferencie predniesť svoj príspevok na slávnostnom vyhodnotení má túto možnosť prostredníctvom prihlásenia svojho príspevku cez online systém. Spomedzi účastníkov vyberieme celkovo osem prednášajúcich s najlepšími príspevkami, ktorých pozveme – TOP 8 prednášok Preveda 2018.

Aktuálny ročník ponúka možnosť registrácie aj vedeckým pracovníkom nad 35 rokov, avšak bez možnosti ich účasti v súťaži. Navyše bude ocenených 24 účastníkov, ktorí budú mať možnosť na slávnostnom vyhodnotení konferencie predstaviť svoju prácu prostredníctvom postrovej prezentácie a súťažiť tak o ďalšie ceny Prevedy.

Lákadlom X. ročníka bude celodenný program s vynikajúcimi hosťami – držiteľmi prestížnych ERC grantov, samozrejmosťou bude občerstvenie a hudobný hosť programu.

Veríme, že pripravený program bude pre Vás inšpiráciou, zaujímavým spestrením a možnosťou stretnúť skvelých, špičkových vedcov, v kruhu priateľskej atmosféry, ktorú každoročne OZ Preveda pre Vás prináša.

Program uvedený na web stránke je predbežný, vyhradzujeme si právo na zmeny poradia prednášok, včas Vás však budeme informovať o definitívnej podobe.

Vzhľadom na rozšírenú podobu konferencie, vyšším nákladom s konferenčnými priestormi a občerstvením, sme boli nútení zaviesť symbolický registračný poplatok. Berte prosím tento poplatok ako Vaše gesto podpory projektu. Mladší kolegovia I. a II. stupňa VŠ štúdia sú naďalej od platieb oslobodení. Navyše ponúkame do 5. 4. 2018 znížený poplatok v rámci skorej registrácie. Veríme, že Vás týmto krokom neodradíme, ale naopak oceníte kvalitný program, ktorý predurčuje toto podujatie medzi prestížne, či už z hľadiska pozvaných prednášok našich hostí ako aj TOP vybraných prác spomedzi všetkých účastníkov aktuálneho ročníka.

Postup registrácie:
Aktívny účastník
prihlásenie cez online systém do konferencie
vyplnenie registračného formulára
Pasívny účastník – s účasťou na slávnostnom vyhodnotení
vyplnenie registračného formulára
Pasívny účastník – diskutujúci, hodnotiaci účastník – bez účasti na slávnostnom vyhodnotení
prihlásenie cez online systém do konferencie
bez vypĺňania registračného formulára – bez poplatku

Program podujatia

Všetky potrebné informácie sú zhrnuté tu